Wyróżnienia w konkursie

Trzy dziewczynki z klasy VI szkoły podstawowej wzięło udział profilaktycznym konkursie plastycznym „Nasz bajkowy sposób na trzeźwy świat”. Komiks bezpromilowy: „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.

Organizatorem konkursu byli: Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gorlicach; Wydział Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach; Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu Filia w Gorlicach.

Patronat honorowy nad konkursem objęli:Burmistrz Miasta Gorlice, Starosta Powiatu Gorlickiego, Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach.

Nagrody dla laureatów konkursu ufundował Burmistrz Miasta Gorlice. Do konkursu przystąpiło 66 uczestników z 17 szkół podstawowych Gorlic i powiatu gorlickiego. Zadaniem uczestników było wykonać, dowolną techniką, komiks przedstawiający prawdziwą lub wyobrażoną sytuację odmowy jazdy z pijanym kierowcą lub powstrzymanie go przed jazdą. W naszej szkole komiksy zostały przygotowane przez Dominikę Pabisz, Gabrysię Gamoń oraz Laurę Szczerbę. Gabrysia i Dominika otrzymały wyróżnienie. Dziewczynom serdecznie gratulujemy!