Nauczyciel na medal

I miejsce w powiecie gorlickim i III miejsce w finale wojewódzkim wywalczyła pani mgr Barbara Gryboś, nauczycielka matematyki w naszej szkole.

Pani Barbara wzięła udział w plebiscycie Gazety Krakowskiej „Nauczyciel na medal” w kategorii: nauczyciele klas IV-VII SP i gimnazjum. Celem akcji było wyłonienie najbardziej cenionych i lubianych pedagogów z Małopolski.

Rozstrzygnięcie plebiscytu miało miejsce 17 listopada, natomiast 8 grudnia, podczas uroczystej gali, która odbyła się w  głównej siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, nasza laureatka otrzymała okolicznościowy medal oraz wartościowe nagrody.

Patronat honorowy nad akcją objął prof. dr hab. Kazimierz Karolczak, rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego. Serdecznie gratulujemy Pani Barbarze i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym.